Hantuchova utraty końcowych Brisbane Kanepi z 2: 6, 1: 6

Brisbane. Słowacka tenisistka Daniela Hantuchová nie otrzymał swój piąty tytuł singlový na wycieczkę WTA. W singli końcowa turnieju w Brisbane, Australia (dotacja 655.000 dolarów USA) przegrał po raz pierwszy w swojej karierze z Estonka Kaiou Kanepi w 75 minut gładko w dwóch setach 6: 2 i 1: 6

trener Zverenky włoski Claudia Pistolesiho miał przed sobotnim meczem były światowej Šestnástkou korzystnym bilansem 3: 0, ale turniej otwarcia nowego sezonu przeciągnięty doskonała gra sie jasno krótki koniec.

Kanepi zdobył drugi tytuł na wycieczkę WTA w 2010 roku odnaleźć Zabójcę na glinie w Palermo, na Sycylii.Estonka vychytila ​​w Brisbane świetnej formie podczas turnieju i wybite trzy nasionach zabawek – Rosja Anastasia Pavlyuchenkova, Andrea Petkovic Niemka i Włoch Francesca Schiavone.

Dla Hantuchova to było w sobotę, w sumie 13-Single finału na torze zawodowej kobiet. Mimo gładkiej porażki w Brisbane to osiąga swój najlepszy wynik.

W pierwszym półfinale pokonał byłego światowy numer jeden belgijski Kim Clijstersovú, który dla stanu 7: 6 (4), 1: 3 mecz szkoda skrečovala lewym biodrze.

Hantuchova po meczu przyznał, że był na Kanepi sąd lepszych zabawek. „Muszę przyznać, że Kaia wyraźnie zasłużył na tytuł, ponieważ od pierwszej do ostatniej piłki grał niewiarygodne tenisa.Czułem, że gra jeszcze szybciej niż w piątkowym Kim Clijsters. Podczas całego meczu doskonale servovala i choć byłem tam w administracji miał kilka szans, zawsze dawał mi takiej odpowiedzi, po prostu oczy wyszły na wierzch. Wszystko to padło, zebrane zwycięski strajk po drugim. Trochę poczucie, że gdy zaczął dominować, więc grałem zbyt ostrożnie. I wzdrygnął się i wyciągnął to, co było dobre posunięcie taktyczne. Nie grałem tak aktywne jak w poprzednich meczach, które żałuję.W drugim secie, ja też starałem się dać go do linii i szybko Zakończenia wymiany, ale to był bezużyteczny „, powiedziała TASR Hantuchova.

Słowacki Dvojka pomimo awarii Końcowego rozmawiał z występów w Brisbane bardzo zadowolony.

„do finału jest świetną odskocznią do następnego w trakcie sezonu. Trener Pistolesi Pracowaliśmy ciężko w zimie, ale nie spodziewałem się pomyślny wynik przyjść tak szybko. Tym bardziej doceniam to. I nastąpiło to na bardzo dobrym meczu przeciwko Dominika Cibulkova, Vania King i Kim Clijstersovej. Muszę jeszcze poprawić wiele rzeczy, ale uważam, że jeśli nadal pracują, dodać więcej osiągnięć. Długoterminowe rzeczy są zawsze widoczne później. Po turnieju w Brisbane odpocząć też, bo wcześnie poniedziałek ma w Sydney czeka pierwsza grakoła przeciwko Vinci. To będzie bardzo trudne warunki tam są zupełnie inne niż w Brisbane. Mam nadzieję, że będę szybko odzyskać. Turniej w Sydney przed biorę szkolenie że coś mi się stało. Ważne jest, aby być przygotowanym na Grand Slam Australian Open w Melbourne, to jest dla mnie teraz priorytetem „, powiedział Hantuchova.

Ze stolicy Queensland mają Hantuchova gładzi premii 57,800 USD i 320 punktów w światowym rankingu WTA. W swoich poniedziałkowych kwestia ta powinna przejść od 24 do 21 miejsca, z Brisbane przechodzi do następnego turnieju w Sydney, gdzie w pierwszej rundzie jako zwycięzca wolnych kart Zmierz się z włoską Roberta Vinci Singles – finały:..

Hantuchova Kanepi utrzymane tylko stanu 2: 2 w pierwszym secie.W piątym GEME Estonka z wielkim administracji backhand longlajne Słowacy wybuchł w siódmym meczu po kolejnym zwycięzcą jego komża znowu przerwę i podczas rzeczywistej służby następnie przeciągnięty do demontażu do zwycięskiego końca.

Kanepi grać bardziej agresywnie niż Hantuchova, znakomicie zmieniać i może popchnąć Słowaków w długich wymianach.

drugi zestaw był przewaga Estonka Centre Court patentowym krokwi większe. W pierwszych czterech gemoch dozwolonym Jinx Hantuchova tylko jeden i dwa Shaman Breakaways zbudowane decydującą przewagę 4: 0-cia Przy wyniku 5: 1, przy podawaniu Hantuchova przekształca rzędu czwartego miejsca dopasowywania.Przegląd turnieju Daniela Hantuchova tytuł w singlu:

W lutym 2011 Pattaya (twarda, na zewnątrz)

W październiku 2007 Linz (twardy glina)

W marcu 2007 Indian Wells (twarde, out)

W marcu 2002 Indian Wells (twarde, out)