Brąz Słowacy są w domu. Cieszę się, że zrobiliśmy ludzie szczęśliwy, mówi Bokros

Bratysława. Młodych słowackich hokeistów w świecie graczy poniżej 20 mistrzostw zdobyli brązowy medal nieoczekiwany, przybył w środę rano oo Kanady.

Turniej podróżował po cichu, ze skromnych celów. Wrócili do domu jako bohaterowie. Trzecie miejsce naśladować sukces reprezentacji młodzieżowej w 1999 roku

W tym czasie zarówno w Kanada przyczyniły się do generowania zysków z brązu około Ladislava Nagya, Mariany Gáboríka i Jana Lašáka.

„Jesteśmy zadowoleni, że po wielu latach udało nam się zrobić fani hokeja szczęśliwy” opowiadane trener Ernest Bokroš.

„Wiemy, że wielu młodych ludzi nie noszą medale mistrzostw. Tym bardziej to nasze docenione. W końcu udało nam się cieszyć mistrzostwa.Każdego roku staramy się przede wszystkim unikać walki, aby zapisać. Teraz gramy o medale „Po wygranej nad Finlandii zaczęli wierzyć,

Prognozy przed rozpoczęciem turnieju były pozytywne Były głosy, że Słowacy pójść do Montrealu tylko jeden mecz -.. Finał w A-grupie z Niemcami. musiał zdecydować, czy grać w ćwierćfinale lub ratunek.

jednak ten okazał się mieć o wiele więcej. Hockey świat wstrząśnięty już w swoim drugim mowy. on nie złamał po klęsce z krajowym Kanadzie i na drugi dzień pokonał broniącego mistrz z Finlandii. 2: 1.

Słowacja Slay Szwecja wziąć ich 2nd Mistrzostwach Świata Juniorów brązowy medal # WJC2015 http://t.co/3zRXzD4sGj pic.twitter.com/OvBbQNKVjx – NHL ( @NHL) 6 stycznia 2015

z grupy, do końca trzeciego miejsca.W ćwierćfinale poradzić sobie z Czechami 3: 0TH I choć w półfinale ponownie ulegli później mistrz Z Kanady 1: 5, w drugim dniu walki.

Po doskonała wydajność pokonał silną Szwecja 4: 2 i zdobył brąz.

„Po fiasku z Kanady, wzięliśmy eskapadę, kiedy pokonać silne Finowie, którzy byli w kadrze kilku złotych medalistów z poprzedniego mistrzostw. Potem zaczęliśmy wierzyć,” przyznał Bokros. Pomagać sobie nawzajem

„Do tej pory przeważnie zakończony w fazie grupowej w 4 miejsce w ćwierćfinale i dostał zdecydowanym faworytem do złota. – Kanady i Szwecji z triumfem Finowie i Niemcy mają teraz miał ćwierćfinale przeciwnikiem Bohemia, której chłopcy kąpali.Nie przed nimi taki szacunek jak przed Rosjanami „, powiedział.

To nie dał w swoich szeregach tak wielu osobistości jak USA i Szwecji, ale dzięki zbiorowej wydajności i duch zespołowy udało się wygrać trudne mecze. A w końcowej sekwencji pozostawione hokej więcej mocy.

„przyszedł wielki al. Po początkowej dużej straty do Kanady lub doskonałą atmosferę, ale mamy razem, razem możemy pomóc, grali dla siebie. Pokazaliśmy, że gdy on walczy i gra z sercem, więc możemy osiągnąć wielki sukces „mówił na środowej konferencji prasowej, Martin Revay.

kapitanem drużyny zdominowanym z dziewięciu punktów (4 + 5) zespoły punktacji i był siódmy najbardziej produktywnym graczem turnieju. Czy roli lidera.

„Dla nas liderami była początkowo ciśnienie.Ale razem wspieraliśmy. Zabrali innych graczy i upływ czasu zanikła ciśnienia. To wspaniale mieć brązowy medal na szyję „, powiedział napastnik Peter Cehlárik.